PLAST-MET ŚLĄSK OGRODZENIA Bielsko-Biała

http://plastmetslask.pl

Już ponad 30 lat dostarczamy Klientom rozwiązania spełniające ich potrzeby – bezpieczne, funkcjonalne i nowoczesne.Jesteśmy firmą z polskim kapitałem i jednym z wiodących producentów systemów ogrodzeniowych. Tworzymy produkty innowacyjne ze świadomością współczesnych trendów i stylistyk, dobrze odpowiadające na potrzeby użytkowników. Nasze początki związane były z produkcją siatki ogrodzeniowej. Stopniowo rozszerzaliśmy asortyment, reagując na rosnące potrzeby rynku. Wiedza, zdobyte doświadczenia i wdrożone zaawansowane technologie pozwoliły nam stworzyć Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe – linię produktów będącą synonimem jakości, funkcjonalności i prestiżu. Proponując kolejne innowacje w zakresie wzornictwa, wprowadziliśmy do sprzedaży Modułowe Ogrodzenia Frontowe, które dają Klientom możliwość samodzielnej konfiguracji i dobrze sprawdzają się w zabudowie tradycyjnej i nowoczesnej.

Url: http://plastmetslask.pl
Data dodania: 2022-11-18
Słowa kluczowe:brama, furtka, brama przesuwna, ogrodzenie frontowe, panel ogrodzeniowy, ogrodzenia

Podlinkuj stronę:

PLAST-MET ŚLĄSK OGRODZENIA Bielsko-Biała

Oceń stronę:

Ocena: 5.5/10 (95 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Czy rozwód kościelny będzie dostępny dla każdego?

W naszym kraju rozwód kościelny to bardzo rzadko spotykany sposób rozwiązywania małżeńskich problemów. Otrzymanie takowego nie jest regulowane przez prawo karne, ale jedynie kanoniczne i zasady chrześcijański ustanowione na którymś z kolejnych soborów.

Data dodania: 2013-03-12   Szczegóły wpisu »

Sprzęt medyczny - www.kojak.pl

ABI KOJAK sprzedaje: ciśnieniomierz mechaniczny, elektroniczne, akcesoria i części do ciśnieniomierzy, termometry elektroniczne,stetoskopy, cieczowe, termofory w pokrowcu, worki na mocz, poduszki elektryczne, medyczne gruszki.

Data dodania: 2013-03-30   Szczegóły wpisu »

Organizacja wesel Szczecin

Wypraw swoje wesele w komfortowym hotelu Fenix w Morzyczynie niedaleko Szczecina. Całościowa obsługa, piękna sala balowa i komfortowe apartamenty idealnie nadają się do urządzenia niezapomnianego wesela. Wesela zachodniopomorskie.

Data dodania: 2013-01-25   Szczegóły wpisu »

Auto-Hit Akcesoria Samochodowe

Giełda samochodowa proponuje duży obór wybór akcesoriów do samochodu. Pewność a także zadbanie o szczegóły sprawia że ich artykuły są zaskakujące i musisz je samemu ocenić. Posiadają między innymi pokrowce na siedzenia, dywaniki gumowe, bagażniki, bagażniki dachowe oraz łańcuchy...

Data dodania: 2013-03-01   Szczegóły wpisu »

Tatry

W szczególności niebezpieczne są Tatry w okresie zimowym. Nie powinno wyprawiać się w Tatry, w czasie, gdy zawiadamia się zmiana na gorsze pogody lub ma miejsce w niebezpieczeństwo wystąpienia lawiny.

Data dodania: 2013-03-20   Szczegóły wpisu »