LINCOR - lokalizacja GPS, monitorowanie GPS, producent

http://www.lincor.com.pl

LINCOR jest producentem urządzeń GPS GPRS CAN eCall . Urządzenia służą do wspomagania zarządzania i monitorowania pojazdów. Jesteśmy także producentem i integratorem systemów informatycznych. Naszą dewizą jest jakość. Posiadamy swoje biuro projektowe. Nasza oferta obejmuje zarówno dostawę produktów typowych jak również systemów elektronicznych i informatycznych pod indywidualne potrzeby Użytkowników. Zapraszamy do współpracy.

Url: http://www.lincor.com.pl
Data dodania: 2013-11-19
Pagerank: 1
Słowa kluczowe:erp, zarządzanie flotą, monitoring online, systemy monitorowania, tomtom, gps online

Podlinkuj stronę:

LINCOR - lokalizacja GPS, monitorowanie GPS, producent

Oceń stronę:

Ocena: 6.1/10 (20 głosy/ów)

Powiązanie wpisy

Czy warto kupować nowe samochody?

Warto kupować nowe samochody a stare sprzedać. O stare samochody walczą firmy, których specjalnością jest skup samochodów. Jeżeli już myślimy na poważnie o pozbyciu się starego pojazdu można udać się do komisu samochodowego, który najczęściej przyjmuje pojazdy w rozliczenie.

Data dodania: 2013-03-19   Szczegóły wpisu »

Nagrzewnice olejowe

Oferujemy na sprzedaż wydajne nagrzewnice olejowe i elektryczne. Nasze urządzenia grzewcze znajdują zastosowanie w ogrzewaniu hal produkcyjnych, przemysłowych, magazynowych, warsztatach, sklepach, biurach, placach budowy i nie tylko. Obsługujemy teren całej Polski.

Data dodania: 2022-04-01   Szczegóły wpisu »

Altany ogrodowe

Nasz tartak zajmuje się wyrabieniem domków narzędziowych oraz placów zabaw. Istniejemy na rynku od 20 lat i dbamy o to, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Jeśli chcesz, aby Twoje maleństwo było zadowolone nie czekaj dłużej i zakup mu plac zabaw....

Data dodania: 2012-08-21   Szczegóły wpisu »

Cześci do tokarek

Prócz dystrybucji najwyższej jakości części do obrabiarek, jak dla przykładu profesjonalne i trwałe wibroizolatory czy śruby pociągowe, przedsiębiorstwo MIX świadczy też ich remonty. Z takich świadczeń korzystać mają sposobność zarazem kontrahenci, którzy przez MIX zakupili pompy...

Data dodania: 2013-02-05   Szczegóły wpisu »

Kuchnia wietnamska

Kuchnia orientalna jest coraz bardziej powszechna pomiędzy polskich konsumentów. Kuchnia wietnamska, kuchnia tajska, czy kuchnia chińska Suwałki, znajdują coraz więcej zwolenników, ze względu na egzotyczne konotacje smakowe i niską cenę.

Data dodania: 2013-01-24   Szczegóły wpisu »